Padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurblys "Vitocal 111-S", nominali šiluminė galia: 4,0-16,0 kW. (Kodas: )

Padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurblys "Vitocal 111-S", nominali šiluminė galia: 4,0-16,0 kW.

Padalinta konstrukcija lanksčiam ir mažai vietos užimančiam montavimui

Kompaktiškų išmatavimų vidinį įrenginį, kaip ir kiekvieną kitą šildymo sistemą galima įrengti namo rūsyje ar ūkinėse patalpose. Dar gamykloje įrenginyje yra sumontuoti visi reikalingi komponentai. "Vitocal 111-S" turi jau sumontuotą 220 litrų rezervuarą-šilumokaitį. Išorinį įrenginį galima montuoti ant pastato išorinės sienos arba taip pat laisvai pastatyti lauke. .

Funkcionali įranga daugeliui reikalavimų

Galima įsigyti du "Vitocal 111-S" variantus, skirtus skirtingiems reikalavimams tenkinti - vien tik kaip šilumos siurblį patalpoms ir geriamajam vandeniui šildyti ir papildomai su vėsinimo funkcija "actice cooling", skirta maloniai patalpų temperatūrai vasaros mėnesiais palaikyti.

Energiją taupanti technologija - skirta dirbti naudojant savarankiškai pagamintą elektros energiją

Elektros komponentai dirba ypač taupiai. Aukšto efektyvumo cirkuliacinis siurblys antrinei grandinei yra standartinis. Esant dalinei apkrovai, kompresorius moduliuojant prisitaiko tiksliai prie esamo šilumos poreikio ir taip išlaiko norimą temperatūrą šildymui ar vėsinimui bei karštam vandeniui. Kombinacijoje su fotovoltine sistema šilumos siurblio darbui galima naudoti savarankiškai pagamintą elektros energiją.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support