Sandarinimo ikamšos pagal tipus (Kodas: )

Siurblių ir armatūros sandarinimui - pintos įkamšos. Panaudojimo paprastumas, universalumas ir ilgaamžiškumas lemia jų populiarumą. Medžiagų derinimas tarpusavyje, nauji konstrukciniai sprendimai, esant teisingai eksploatacijai, leidžia pasiekti vis geresnių sandarinimo rezultatų. Įkamšos iš termiškai išplėsto grafito - panaudojimo sritis: vanduo garas, tepalai, tirpikliai, druskų tirpalai, silpnos rūgštys, šarmai, išskyrus stiprius oksidatorius ir abrazyvines terpes. Įkamšos iš fluoroplasto - naudojama ir siurbliams, ir armatūrai, visose terpėse, išskyrus ypatingai stiprius oksidatorius, tokius kaip oleumas, fluoras, koncentruota azoto rūgštis. Aramidinės įkamšos - panaudojimo sritis: garas, vanduo, jūros vanduo, tirpikliai, tepalai, silpnos rūgštys, tačiau labiausiai tinkama abrazyvinėse, užterštose mechaninėmis dalelėmis terpėse, pvz. nuotekų vandenys. Kombinuotos įkamšos - panaudojimo sritis: naudojamas labai įvairiose, tame tarpe ir abrazyvinėse terpėse: šaltas ir karštas vanduo, garas, tirpikliai, alyvos, praskiestos rūgštys ir šarmai, nuotekų vandenys. Akrilinės įkamšos - panaudojimo sritis: tinkama naudoti kontakte su vandeniu, druskų tirpalais, vidutinės koncentracijos rūgštimis, šarmais, taip pat benzinu, tepalais, skiedikliais.


Sandarinimo įkamša, 605 tipas

Charakteristika:

Sandarinimo kamšalas, pagamintas iš akytojo grynojo grafito, įterpiamo ant medvilninio siūlo. Akytasis grafitas savo terminio, cheminio atsparumo, tepimosi savybių bei gero šiluminio laidumo dėka vienodai puikiai tinka ir mentiniams siurbliams, ir armatūrai skirtiems pintiems aukštatemperatūriams sandarinimo kamšalams gaminti. "Inconel" armavimo pakeitimas medvilniniu siūlu, iš tiesų, aukštose temperatūrose sumažina mechaninius parametrus, tačiau to dėka sandarinimo kamšalas minkščiau prigula riebokšlyje ir turi mažesnį trinties koeficientą.  

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti siurblių ir armatūros riebokšliuose iki 450o C temperatūrose sąlyčio su vandeniu, vandens garais, alyvomis, tirpikliais, druskomis, rūgštimis ir šarmais sąlygomis, išskyrus stipriai veikiančius oksidatorius.

Nerekomenduojamas sąlytis su skystaisiais metalais, pavyzdžiui, geležimi bei abrazyvinėmis medžiagomis. Ypač rekomenduojama naudoti mentiniuose siurbliuose, ten, kur dėl temperatūros PTFE negali būti naudojamas.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 450oC,
bedeguonėje aplinkoje iki 2500 oC
p=40 bar
v=40 m/s
nerekomenduojama p=200 bar
v=2 m/s
4-40 mm

Sandarinimo įkamša, 6051 tipas

Charakteristika:

Sandarinimo kamšalas, pagamintas iš akytojo grynojo grafito pluošto, armuoto plona "inconel" vielele. Akytasis grafitas savo terminio, cheminio atsparumo, tepimosi savybių bei gero šiluminio laidumo dėka vienodai puikiai tinka ir mentiniams siurbliams, ir armatūrai skirtiems pintiems aukštatemperatūriams sandarinimo kamšalams gaminti. Sandarinimo kamšalo armavimas plona "inconel" vielele pagerina sandarinimo kamšalo mechaninį stiprumą ir tuo pat metu apsaugo nuo įstūmimo į plyšį tarp velenėlio arba suklio ir riebokšlio korpuso.

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti siurblių ir armatūros riebokšliuose labai aukštose temperatūrose sąlyčio su vandeniu, vandens garais, alyvomis, tirpikliais, druskomis, rūgštimis ir šarmais sąlygomis, išskyrus stipriai veikiančius oksidatorius.

Nerekomenduojamas sąlytis su skystaisiais metalais, pavyzdžiui, geležimi bei abrazyvinėmis medžiagomis. Ypač noriai yra naudojamas energetikoje.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 600oC,

bedeguonėje aplinkoje iki 2500 oC

p=40 bar
v=20 m/s
nerekomenduojama p=320 bar
v=2 m/s
4-40 mm

Sandarinimo įkamša, 608 GAMFLON tipas

Charakteristika:

Sandarinimo kamšalas, pagamintas iš užpildyto grafitu ir įsotinto silikonine alyva PTFE pluošto. Tokios kompozicijos dėka pintas sandarinimo kamšalas yra mažai linkęs būti išstumtas iš riebokšlinės kameros ir tuo pat metu jis minkštai prisiderina prie kameros formos. Mažas trinties koeficientas ir didelis šiluminis laidumas apsaugo kamšalą nuo per didelio perkaitinimo, kurį sukelia didelis siurblio veleno apsisukimų skaičius. Taip pagaminamas sandarinimo kamšalas, turintis beveik tokias pat savybes, kaip ir iš GFO pluošto pagaminti sandarinimo kamšalai, tačiau daug pigesnis.

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti siurblių ir armatūros riebokšliuose sąlyčio su vandeniu, vandens garais, alyvomis, tirpikliais, druskomis, rūgštimis ir šarmais sąlygomis, išskyrus labai stipriai veikiančius oksidatorius. Tai pats populiariausias iš visų PTFE sandarinimo kamšalų.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 280oC p=20 bar
v=10 m/s
p=100 bar
v=2 m/s
p=100 bar
v=2 m/s
4-25 mm

Sandarinimo įkamša, 6081 PTFE "baltas" tipas

Charakteristika:

Pintas sandarinimo kamšalas, pagamintas iš gryno PTFE pluošto, įsotinto tokia įmirkymo medžiaga, kurios sąlytis su maisto produktais bei geriamuoju vandeniu yra leidžiamas, t.y. ten, kur silikonų pagrindu pagamintas įmirkymo medžiagas naudoti draudžiama. Pluoštinis PTFE pavidalas labai apriboja natūralią PTFE "tekėjimo" tendenciją ir suteikia galimybę sandarinti tvirtai ir efektyviai.

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti mentiniuose siurbliuose, stūmokliniuose siurbliuose bei pramoninėje armatūroje maisto, chemijos ir farmacijos pramonėje bei geriamojo vandens ruošyklose. Atsparus vandens, vandens garų, alyvų, degalų, tirpiklių, rūgščių ir šarmų veikimui, išskyrus stipriai veikiančius oksidatorius.

pH Maks. temp. Mentiniai siurbliai Stūmokliniai siurbliai Armatūra dydžių diapazonas
0-14 280oC p=10 bar
v=10 m/s
p=20 bar
v=2m/s
p=20 bar
v=1 m/s
4-20 mm

Sandarinimo įkamša, 6085 GAMFLON GFO tipas

Charakteristika:

Pintas sandarinimo kamšalas, pagamintas iš aukščiausios kokybės GORE GFO pluošto. Tas pluoštas – tai užpildytų grafitu ir įsotintų silikonais, puikiu plaušinimu pasižyminčių pluoštinių PTFE verpalų kompozicija. Ištobulintos technologijos ir patikimos pluošto kokybės dėka pagamintas sandarinimo kamšalas įvykdo aukščiausius reikalavimus ir yra naudojamas dideliu apsisukimų skaičiumi pasižyminčių siurblių riebokšliuose bei visur, kur sandarinimo kokybė yra sėkmės raktas.

Naudojimas:

Sandarinimo kamšalas GAMFLON GFO – tai aukščiausios kokybės kamšalas, kuris yra skirtas naudoti mentiniuose siurbliuose visose pramonės ir ūkio šakose. Dėl savo didelio atsparumo vandeniui, vandens garams, alyvoms, degalams, rūgštims bei šarmams jis yra ypač plačiai naudojamas chemijos pramonėje, energetikoje ir komunaliniame ūkyje.

pH maks. temp.. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 280oC p=20 bar
v=20 m/s
p=150 bar
v=2 m/s
p=200 bar
v=2 m/s
4-20 mm

Sandarinimo įkamša, 6086 Zebra tipas

Charakteristika:

Šis sandarinimo kamšalas išnaudoja puikias GORE GFO pluošto savybes, papildydamas jas plačiai žinomu aramido mechaniniu stiprumu. Specialus pynimas leidžia visą sandarinimo kamšalo skersmenį tolygiai sustiprinti aramidu. Atlikto aramidinių ir PTFE plaušelių tolygaus persipynimo dėka yra pagaminamas kameroje gerai pasitiesiantis sandarinimo kamšalas, kuris vienu metu pasižymi mažu trinties koeficientu ir dideliu mechaniniu stiprumu.    

Naudojimas:

Šio sandarinimo kamšalo konstrukcija lemia tai, kad jis yra naudojamas mentiniuose siurbliuose bei kituose įrengimuose, dirbančiuose vandens, karšto vandens, druskų, daugumos rūgščių ir bazinių junginių, degalų, alyvų ir tirpiklių aplinkoje bei kietųjų dalelių suspensijos tose terpėse aplinkoje.

pH temp. intervalas mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
1-12 -100¸280oC p=20 bar
v=20 m/s
-- p=300 bar
v=2 m/s
6-25 mm

Sandarinimo įkamša, 6087 GX tipas

Charakteristika:

Šis sandarinimo kamšalas išnaudoja puikias iš PTFE pagaminto pluošto, užpildyto grafitu ir silikonine alyva, savybes, papildydamas jas plačiai žinomu aramido mechaniniu stiprumu. Specialus pynimas leidžia sustiprinti aramidu sandarinimo kamšalo GAMFLON AR kampines dalis ir tuo pat metu nepablogina PTFE judamųjų savybių.

Naudojimas:

Šis sandarinimo kamšalo konstrukcija buvo sukurta atsižvelgiant į siurblių ir armatūrų vartotojų, turinčių problemų dėl labai abrazyvinių terpių, poreikius. Šis sandarinimo kamšalas taip pat puikiai dirba stūmokliniuose siurbliuose, kur slankiojamasis judėjimas greitai pažeisdavo klasikinius sandariklius.Cheminis atsparumas leidžia kamšalą GAMFLON AR naudoti vandens, alyvų, degalų, tirpiklių bei vidutinio stiprumo rūgščių ir šarmų aplinkoje.

PH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 280oC p=50 bar
v=5 m/s
p=200 bar
v=5 m/s
p=300 bar
v=2 m/s
6-25 mm

Sandarinimo įkamša, 611 tipas

Charakteristika:

Šis sandarinimo kamšalas yra supintas iš mikroplaušelių struktūra pasižyminčių medvilninių verpalų, kurie yra įmirkyti įsotintų dideliu kiekiu grafito aukštos kokybės tepalų kompozicijoje. Naudojamas pynimas garantuoja didelį sandarinimo kamšalo minkštumą ir elastingumą. Tepalas, kuriame yra įmirkytas sandarinimo kamšalas, turi trinties sumažinimo ir trinties zonos aušinimo savybę.

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti armatūroje ir mentiniuose greitasiurbiuose siurbliuose, darbo metu turinčiuose sąlytį su vandeniu, vandens garais, alyvomis, druskų bei vidutinio stiprumo rūgščių ir bazinių junginių tirpalais.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
5-9 120oC p=10 bar
v=5 m/s
p=20 bar
v=1,5 m/s
p=60 bar
v=2 m/s
4-50 mm

Sandarinimo įkamša, 645 tipas

Charakteristika:

Sandarinimo kamšalas, pagamintas iš akytojo grynojo grafito, įterpiamo ant medvilninio siūlo, ir papildomai įmirkytas PTFE. Akytasis grafitas savo terminio, cheminio atsparumo, tepimosi savybių bei gero šiluminio laidumo dėka vienodai puikiai tinka ir mentiniams siurbliams, ir armatūrai skirtiems pintiems aukštatemperatūriams sandarinimo kamšalams gaminti. PTFE priedas, iš tiesų, sumažina leistinąją darbo temperatūrą, tačiau pagerina trinties koeficientą ir suteikto didesnio rišlumo dėka palengvina montavimą siurblių riebokšliuose.  

Naudojimas:

Rekomenduojama naudoti siurblių ir armatūros riebokšliuose iki 280o C temperatūrose sąlyčio su vandeniu, vandens garais, alyvomis, tirpikliais, druskomis, rūgštimis ir šarmais sąlygomis, išskyrus stipriai veikiančius oksidatorius.

Nerekomenduojamas sąlytis su abrazyvinėmis medžiagomis.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
0-14 280oC p=25 bar
v=20 m/s
nerekomenduojama p=100 bar
v=2 m/s
4-20 mm

Sandarinimo įkamša, 6493 tipas

Charakteristika:

Sandarinimo kamšalas, supintas iš KEVLAR tipo aramidinio pluošto. Pluošto gamybai panaudota žaliava garantuoja ypatingą sandarinimo kamšalo kaip ir mechaninį, taip ir cheminį atsparumą taip pat ir aukštesnėse temperatūrose. Pynimo proceso metu atliekamas atskiras kiekvieno siūlo įmirkymas PTFE pagrindu pagamintoje įmirkymo medžiagoje leidžia papildomai labai sumažinti sandarinimo kamšalo trinties į velenėlį koeficientą bei taip pat atlikti tarp elementariųjų plaušelių esančių pačių smulkiausių tarpelių sandarinimą ir to dėka pagaminti daugelyje pritaikymo atvejų nepakeičiamą sandarinimo kamšalą.

Naudojimas:

Ypač rekomenduojamas naudoti siurbliuose ir armatūrose, kur sandarinimo kamšalas patiria abrazyvinių medžiagų – smėlio, nuotakų ir kt. abrazyvinį poveikį. Skirtas naudoti didžiaslėgiuose sirbliuose ir armatūroje sąlytyje su vandeniu, vandens garais, druskų, vidutinio stiprumo rūgščių ir bazinių junginių tirpalais bei su organinėmis medžiagomis – alyvomis, tepalais, degalais ar tirpikliais. Naudojamas visose pramonės šakose ir komunaliniame ūkyje bei kalnakasyboje.

pH maks. temp. mentiniai siurbliai stūmokliniai siurbliai armatūra dydžių diapazonas
2-13 280oC p=15 bar
v=20 m/s
p=100 bar
v=2 m/s
p=100 bar
v=2 m/s
4-30 mm
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support